AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 23 Mayis 2018 Çarsamba 13:42
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KORKUTELİ HAVA DURUMU
KORKUTELI
 
''2011 yatırım yılı olacak''
 
Yeni yılın gelmesi ile birlikte çalışmaların devam ettiğini belirten Korkuteli Belediye Başkan Vekili Ali Kocabörek, tüm Korkuteli halkının yeni yılını kutladı.
 
 

Yeni yılın gelmesi ile birlikte çalışmaların devam ettiğini belirten Korkuteli Belediye Başkan Vekili Ali Kocabörek, tüm Korkuteli halkının yeni yılını kutladı.

 

Korkuteli Belediye Başkan Vekili Ali Kocabörek, tüm Korkuteli halkının yeni yılını kutlayarak, yeni yılda da çalışmaların aynı hızla devam ettiğini dile getirerek, “2010 yılında başlamış olduğumuz çalışmalarımız, 2011 yılında tamamlanarak hizmete açılacak. 2010 yılında ihalesi yapılarak inşaatına başlanan mezbaha’nın 2011 yılında tüm eksikleri tamamlanarak halkımızın hizmetine açılacak” diye belirtti.

 

2011 yılında da yeni projelerimiz var.

 

2010 yılında yapımına başlanan projelerin tamamlanacağını ifade eden Korkuteli Belediye Başkan Vekili Ali Kocabörek, “2011 yılında Korkuteli’yi farklı projeler ile insanlara yaşama zevki veren, daha kaliteli bir ilçe haline getireceğiz. Yeni yılda Arıtma Sistemi projesinin ihalesi yapılacak, Terminal projesinin ihalesi yapılarak inşaat yapımına başlanacak. 2011 yılı hem bizler için hem de tüm Korkuteli halkı için iyi bir yıl olması dileğimle, tüm hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum ve hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

 
 
04 Ocak 2011 Salı - 00:14
8422 Kere Okundu

ÇİÇEK - ÇİKOLATA DÜNYASI
DETAY
İTİMAT TİCARET LTD. ŞTİ
DETAY
NUR REKLAM
DETAY
CARANOĞLU BABA KURTARICI
DETAY
HAKAN ELEKTRİK ve MANTARHANE MALZEMELERİ SATIŞI
DETAY
CEMAL ET - BALIK EVİ
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com