AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 23 Mayis 2018 Çarsamba 13:50
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KORKUTELİ HAVA DURUMU
KORKUTELI
 
KAHVEHANEDE TRAFİK EĞİTİM SEMİNERİ
 
Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı Trafik Tim Komutanı Jandarma Kıd. Başçavuş Murat Yıldırım, Bozova Beldesi'nde vatandaşlara trafik konusunda eğitim semineri verdi.
 
 

Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı Trafik Tim Komutanlığı ekipleri, okullarda öğrencileri, kahvehanelerde ise vatandaşları trafik konusunda bilgilendirmeye devam ediyor.
Trafik Tim Komutanı Jandarma Kıd. Başçavuş Murat Yıldırım, Bozova Beldesi'nde vatandaşlara trafik konusunda eğitim semineri verdi. Yıldırım, trafik kazalarının nedenleri ile araştırmada vatandaşların büyük çoğunluğunun geçiş kuralları konusunda yeterli bilgiye sahip olmadığının belirlendiğini söyledi. Trafik kazalarını azaltmak, can ve güvenliğini sağlamak amacıyla bilgilendirme toplantılarına devam ettiklerini kaydeden Yıldırım, “Her hafta bir okul, bir köy ve beldede eğitim çalışması yapılıyor. Vatandaşlara trafik ile ilgili her türlü bilgilendirme yapılıyor” dedi.
Emniyet kemeri kullanım oranının düşük olduğunu ifade eden Yıldırım, “Yapılan kontrollerde sürücülerin emniyet kemerini takmadıklarını görüyoruz. Amacımız ceza yazmak değil, insanların bilinçli olarak emniyet kemeri kullanmalarına teşvik etmek. Ayrıca yine trafik kazalarının oluş sebepleri arasında cep telefonu kullanımları yer alıyor. Sürücüler araç kullanırken cep telefonu ile konuşunca dikkatlerini normalden 4 kat daha dağıtıyorlar” diye konuştu. (AD-SK-Y) - ANTALYA (İHA)

 
 
01 Mart 2011 Salı - 22:11
9335 Kere Okundu

HAKAN ELEKTRİK ve MANTARHANE MALZEMELERİ SATIŞI
DETAY
CARANOĞLU BABA KURTARICI
DETAY
CEMAL ET - BALIK EVİ
DETAY
İTİMAT TİCARET LTD. ŞTİ
DETAY
NUR REKLAM
DETAY
ÇİÇEK - ÇİKOLATA DÜNYASI
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com