AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 23 Mayis 2018 Çarsamba 13:39
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KORKUTELİ HAVA DURUMU
KORKUTELI
 
KORKUTELİ'NDE İNTERNET EVİ KAPATILDI
 
KORKUTELİ'NDE AÇILAN İNTERNET EVİ YER VE PERSONEL SIKINTISI NEDENİYLE KAPATILDI
 
 

Türk Telekom ve Korkuteli Belediyesi tarafından açılan 'İnternet Evi', yer ve personel sıkıntısı nedeniyle kapatıldı.
Türkiye'de internet kullanımını yaygınlaştırmak amacı ile Türk Telekom tarafından 2007 yılında başlatılan ve 850 ilçenin her birine internet evi açılmasını hedefleyen proje kapsamında 2008 yılında Korkuteli Belediyesi tarafından ücretsiz olarak halkın hizmetine sunulan İnternet Evi kapatıldı.
Bu durumun kendilerine üzdüğünü belirten Korkuteli Belediye Başkanvekili Ali Kocabörek, yer ve personel sıkıntısı olduğunu belirtti. Uygun bir yer arayışı içinde olduklarını belirten Kocabörek, “Daha önce İnternet Evi olarak kullanılan yerin bir bölümünü düğün salonun yangın çıkışı olarak kullanacağız. Bir bölümünü de meclis toplantı salonu olarak kullanacağız. 20 tane bilgisayarın hizmet verdiği bir internet evinin olmasını bizler de istiyoruz. Ama yer ve personel sorunu yüzünden bu hizmeti veremiyoruz” şeklinde konuştu.
Türk Telekom Korkuteli Şubesi Baş Teknisyeni Bilal Bozkurt ise uzun süredir hizmet vermeyen İnternet Evi'nde bulunun malzemeleri geri aldıklarını bildirdi. Bozkurt, gerekli yazışmalardan sonra 20 adet bilgisayar, 20 adet ekran, 20 adet klavye, 20 adet bilgisayar masası, 20 adet çalışma koltuğu, 1 adet yazıcı ve 1 adet klimayı Türk Telekom Korkuteli Şubesi olarak geri aldıklarını söyledi.(AntalyaİHA)

 
 
19 Nisan 2011 Salı - 23:13
8552 Kere Okundu

CARANOĞLU BABA KURTARICI
DETAY
CEMAL ET - BALIK EVİ
DETAY
İTİMAT TİCARET LTD. ŞTİ
DETAY
HAKAN ELEKTRİK ve MANTARHANE MALZEMELERİ SATIŞI
DETAY
ÇİÇEK - ÇİKOLATA DÜNYASI
DETAY
NUR REKLAM
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com