AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeçim 2014Seri ilan Foto Galeri Video Galeri YazarlarE-Gazeteİletişim 27 Kasim 2014 Persembe 09:12
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ SEÇİM 2014
KORKUTELİ HAVA DURUMU
KORKUTELI
 
ULUCAK KÖYÜ'NDE OKUL ÖNCESİ ŞENLİKLERİ
 
ANTALYA'NIN KORKUTELİ İLÇESİ'NDE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN OKUL ÖNCESİ EĞİTİME DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA 'OKUL ÖNCESİ EĞİTİM ŞENLİKLERİ' DÜZENLENDİ.
 
 


 Antalya'nın Korkuteli İlçesi'nde Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından okul öncesi eğitime dikkat çekmek amacıyla 'Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri' düzenlendi.
Korkuteli'ne bağlı Ulucak Köyü Şehit Mustafa Demir İlköğretim Okulu'nda düzenlenen etkinliğe, İlçe Milli Eğitim Müdürü Halim İzgi, Okul Müdürü Nurhan Çakmak Ünlü, ana sınıfı öğretmeni Müyesser Nemez ve vatandaşlar katıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Halim İzgi, 4-6 yaş arasında okul öncesi eğitim alan çocukların gelecekte okul ve iş yaşamlarında daha başarılı olduklarını belirterek, okul öncesi eğitimi yaygınlaştırmak için herkesin üzerine düşen görevi yerine getirmesi gerektiğini söyledi.
Şenlikler kapsamında ana sınıfı öğrencileri öğretmenleri ile anne ve babalarına değişik gösteriler sunarken, Okul Aile Birliği ise kermes düzenledi.(AntalyaİHA)

 
 
02 Mayıs 2011 Pazartesi - 12:23
5191 Kere Okundu
CARANOĞLU BABA KURTARICI
DETAY
NUR REKLAM
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com