AnasayfaFirma Rehberi Hal RehberiSeri ilan Foto Galeri Web TV RssYazarlarE-GazeteWebmailİletişim 23 Mayis 2018 Çarsamba 13:50
İLÇE BİLGİSİ RESMİ KURUMLARBELEDİYEMAHALLELEREĞİTİM SAĞLIKHAL FİYATIESNAFLARIMIZ
KORKUTELİ HAVA DURUMU
KORKUTELI
 
Başbakan Erdoğan Korkuteli toplu açılış töreninde konuştu.
 
Başbakan Erdoğan Korkuteli toplu açılış töreninde konuştu.
 
 
İşte Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları...

-Korkuteli'nin Antalya ile bağlantısını sağlayan çevreyolunu tamamladık ve hizmete açtık. 

-Gördüğünüz gibim bizim boş sözlerle, iftirayla işimiz yok. Biz bu millete hizmetkar olmaya geldik. Türkiye yıllarca boş lafla peynir gemisi yürüttü. 

-11 yılıdr hizmet üretiyoruz. IMF'ye borcumuz yok. IMF'ye biz borç verecek hale geldik. 5 milyar dolar onlara biz borç veriyoruz. Milliyetçiyiz diyorlar değil mi? Sevsinler sizin gibi milliyetçiyi. 

-Göreve geldiğimizde devlet yüzde 63 faizle borçlanıyordu, şimdi 6-7. Aradaki fark vatandaşın cebine kaldı. 

-Korkuteli'ni Şehzade Korkut ile buluşturacak bir adım atmamız lazım. Onun için durmayacağız. 1970'lerin 1990'ların Türkiye'sini çocuklarınıza anlatın. Nelere muhtaçtık anlatın. Delikli parakara muhtaçtık. 100 bin 200 bin lira borç alamıyorlardır. Artık bizim böyle bir ihtiyacımız yok. 

-Bu ülkede başörtüsünden dolayı okula gidemeyen çocuklarımız vardı. Dertli baba olarak çektim ben bunu. Erkek çocuklarımıza da katsayı getirdiler. Ayağına prangayı bağlıyor koş koşabilirsen. Yahu niye adaletsizlik yapıyorsun? Gençlerimizin yavrularımızın 15 yılını çaldırlar. Ne oldu? Ülke bölündü mü? Parçalandık mı? Şimdi huzur var. Milletin önünü açın dedik. Şimdi milletimiz yürüyor. Normalleştik. 

-Birisi diyor ki ben Kürtlerin partisiyim diğeri diyor Türklerin partisiyim. AK Parti iktidarı 76 milyonun partisi. Asla ayrımcılık yapmayacağız. Kürde ne kadar eşit uzak, Türk'e de o kadar eşit uzak...

-Yıllar yılı Batı zenci ile bayaz arasında ayrımcılık yaptı. Ama bizim inancımızda böyle bir ayrım yok. Biz hepsini seviyoruz. 

-İnşallah Korkuteli 30 Mart'ta farklı bir mesaj verecek ben bunu görüyorum.

 
 
16 Aralık 2013 Pazartesi - 11:09
8670 Kere Okundu

İTİMAT TİCARET LTD. ŞTİ
DETAY
CARANOĞLU BABA KURTARICI
DETAY
ÇİÇEK - ÇİKOLATA DÜNYASI
DETAY
NUR REKLAM
DETAY
CEMAL ET - BALIK EVİ
DETAY
HAKAN ELEKTRİK ve MANTARHANE MALZEMELERİ SATIŞI
DETAY
2010 - 2013 © batiakdeniz.com Tüm Hakları Saklıdır. Hiç bir bilgi ve resim kaynak gösterilmeden kopyalanamaz. yazılım : webustasi.com